Świętokrzyski Portal Innowacji
 
Wersja dla niewidomych
Szukaj


English version

"Najszybszym sposobem na odniesienie sukcesu jest podwojenie tempa popełniania pomyłek."
Thomas Watson,
twórca potęgi IBM

Jesteś 384304 gościem
na naszej stronie
Świętokrzyski Portal Innowacji - Strona główna
 

Ogłoszenie o Konkursie na wybór Konsorcjów na rzecz rozwoju inteligentnych specjalizacji województwa świętokrzyskiego

Zarząd Województwa Świętokrzyskiego ogłasza Konkurs na wybór Konsorcjów na rzecz rozwoju inteligentnych specjalizacji województwa świętokrzyskiego. W ramach Konkursu, dla każdej z 7 inteligentnych specjalizacji regionu wyłonione zostanie Konsorcjum, którego zadaniem będzie prowadzenie działań na rzecz danej specjalizacji poprzez właściwą koncepcję jej rozwoju.

Data dodania: czwartek, 19 października 2023  

Świętokrzyskie instytucje chcą efektywniej współpracować

Przedstawiciele Instytucji Otoczenia Biznesu z regionu świętokrzyskiego uczestniczyli w dwudniowej wizycie studyjnej w Krakowie i Niepołomicach, zorganizowanej przez Departament Inwestycji i Rozwoju UMWŚ w ramach realizowanego projektu systemowego.

Data dodania: wtorek, 19 września 2023  

Fundusze z UE na automatyzację i robotyzację świętokrzyskich firm – ruszył nabór wniosków

W środę 2 sierpnia rozpoczął się nabór wniosków w konkursie dla MŚP z programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej. Przedsiębiorcy będą mogli otrzymać nawet 3 mln zł na opracowanie i wdrożenie w firmie zmian w zakresie automatyzacji i robotyzacji produkcji.

Data dodania: piątek, 04 sierpnia 2023  

Projekty energetyczne oraz B+R. Weź udział w spotkaniu

Logo Funduszy EuropejskichZapraszamy na spotkanie dotyczące wdrażania programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027 z zakresu projektów energetycznych oraz badawczo-rozwojowych. Odbędzie się ono 16 czerwca 2023 r. od godz. 10.00 w auli 1.17 budynku B Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach.

Data dodania: czwartek, 01 czerwca 2023  

Ogłoszenie o VII naborze na udzielenie voucherów dla MŚP na zakup usług doradczych w ramach projektu „Popytowy System Innowacji – rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim poprzez profesjonalne usługi doradcze”

Dla kogo?

Nabór skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących aktywną działalność gospodarczą na terenie województwa świętokrzyskiego, które nie będą wykonawcami usług doradczych w ramach niniejszego naboru. Firmy na dzień rozpoczęcia naboru muszą posiadać minimum od 3 miesięcy siedzibę lub oddział na terenie województwa świętokrzyskiego. W naborze przewidziano preferencje punktowe dla przedsiębiorców, którzy dotychczas nie otrzymali dofinansowania w ramach projektu.

Data dodania: środa, 29 marca 2023  

"Świętokrzyska Victoria" - XV edycja

Logo Świętokrzyska VictoriaSzanowni Państwo, uprzejmie informuję, że ruszył nabór do XV edycji Nagrody Marszałka “ŚWIĘTOKRZYSKA VICTORIA”. Uroczysta gala, podczas której ogłoszone zostaną wyniki odbędzie się w dniu 23 czerwca 2023 r. o godz. 18.00 w Filharmonii Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga w Kielcach. W celu uniknięcia dublowania się ważnych imprez, zwracam się z prośbą o uwzględnienie tego terminu przy planowaniu Państwa wydarzeń, również w jednostkach podległych.

Data dodania: wtorek, 24 stycznia 2023  

PARP Akademia Menadżera Innowacji

Logo Akademii Menadżera InnowacjiSzanowni Państwo,

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozpoczęła rekrutację do szóstej  i ostatniej już edycji szkoleniowo-doradczego programu Akademia Menadżera Innowacji, która potrwa tylko do 31 stycznia br. do godz. 16.

Więcej informacji znajdziecie Państwo również na stronie: https://www.parp.gov.pl/ami

Data dodania: środa, 04 stycznia 2023  

Ogłoszenie o VI naborze na udzielenie voucherów dla MŚP na zakup usług doradczych w ramach projektu „Popytowy System Innowacji – rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim poprzez profesjonalne usługi doradcze”

Dla kogo?

Nabór skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących aktywną działalność gospodarczą na terenie województwa świętokrzyskiego, które nie otrzymały dotychczas dofinansowania na zakup usługi doradczej w I, II, III, IV i V naborze w ramach projektu i/lub nie będą wykonawcami usług doradczych w ramach niniejszego naboru. Firmy na dzień rozpoczęcia naboru muszą posiadać minimum od 3 miesięcy siedzibę lub oddział na terenie województwa świętokrzyskiego.

Data dodania: środa, 26 października 2022  


Strona 1 z 4
Baner Regionalna Strategia Innowacji Województwa Świętokrzyskiego
Logo projektu Innowacyjna edukacja – nowe możliwości zawodowe
Logo projektu Usługi doradcze dla MŚP
Logo projektu KEEP ON
Logo projektu ENERSELVES
Baner aktualizacji uszczegółowienia inteligentnych specjalizacji Województwa Świętokrzyskiego
Logo projektu nowoczesna szkoła zawodowa - nowoczesny region
Współpraca międzynarodowa
Kręgi innowacji
Innowacje na Facebooku
Kanał You Tube
Nowości

 
cofnij do góry
copyrights @ 2010 - 2023
Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
Departament Inwestycji i Rozwoju
Oddział ds. Innowacji i Transferu Wiedzy


Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego