ZAPROSZENIE DO WSPÓŁTWORZENIA „STRATEGII ROZWOJU INNOWACJI W WOJEWÓDZTWIE ŚWIĘTOKRZYSKIM DO ROKU 2020”

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁTWORZENIA „STRATEGII ROZWOJU INNOWACJI W WOJEWÓDZTWIE ŚWIĘTOKRZYSKIM DO ROKU 2020”

Szanowni Państwo,

zapraszamy Państwa do współtworzenia wizji rozwoju Województwa Świętokrzyskiego do 2020 r. w obszarach rozwoju przedsiębiorczości i innowacyjności. Wizja ta będzie zawarta w Regionalnej Strategii Innowacji do roku 2020 (RIS3), która obecnie jest opracowywana przez Samorząd Województwa Świętokrzyskiego.

Wasz głos jest niezwykle ważny, ponieważ to Wy jesteście adresatami zapisów Strategii. RIS3 nie tylko wskaże priorytety rozwoju innowacji w WŚ w czasie kolejnej perspektywy finansowej Unii Europejskiej 2014-2020, ale także będzie miała wpływ na podział środków unijnych przeznaczonych na rozwój przedsiębiorczości i innowacyjności w województwie.

Macie Państwo szansę podpowiedzieć władzom regionu, jak widzicie swoją przyszłość w Świętokrzyskiem, co jest dla Was ważne, i w jaki sposób chcecie urzeczywistnić Waszą wizję województwa.

Państwa odpowiedzi posłużą do określenia jaka część środków unijnych przyznanych regionowi powinna zostać przeznaczona na rozwój biznesu, nauki, innowacji w latach 2014-2020.

Państwa wskazówki, wraz z wynikami badań i analiz stanowić będę wkład do opracowania strategii RIS3.

W razie jakichkolwiek pytań, wszelkich informacji merytorycznych ze strony Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego udziela Pani Aleksandra Woźniak – Kierownik Biura Innowacji ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. ), Tel. (41) 342 16 25.

 

 

Wypełnioną ankietę prosimy przesłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 
   
  cofnij do góry  
Copyrights @ 2011 - 2020
Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
Biuro Innowacji
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Aktualizacja Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Świętokrzyskiego
Aktualizacja Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Świętokrzyskiego